Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Moszna-Kolonia

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka siedliskowa przy lesie

Moszna-Kolonia,lubelskie

135 500 zł1 515 m² 89,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek na sprzedaż w Miejscowości Moszna- kolonia, zaledwie 10 km od Ul. Nałęczowskiej w Lublinie. To propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Moszna-Kolonia,lubelskie

139 500 zł1 469 m² 94,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w Miejscowości Moszna- kolonia, zaledwie 10 km od Ul. Nałęczowskiej w Lublinie. To propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Kamionka

Kamionka(Moszna-Kolonia + 22 km)

725 000 zł126,58 m² 5 727,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Na sprzedaż nowy, funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, realizowany według projektu Z500 tomi, o powierzchni całkowitej 126,58 m (użytkowa 101,89 m ). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin(Moszna-Kolonia + 18 km)

46,51 zł/m²43 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 43m2 - Lublin, centrum niedalekie okolice Placu Litewskiego Lokal z antresolą użytkową, pierwsza sala sprzedaży o powierzchni około 16,5m2, druga.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Turka

Turka(Moszna-Kolonia + 25 km)

350 000 zł1 812 m² 193,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok 18 arów na obrzeżach miasta wojewódzkiego Lublin Media w pobliżu Gaz, kanalizacja , Energia Elektryczna Szkoła podstawowa 5 km Tylko 8 km do Lublina uwaga : Piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Bronowice,Lublin(Moszna-Kolonia + 18 km)

37 zł/m²26 m² 962 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 26 mkw. na I piętrze. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową. Meble widoczne na zdjęciu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Lublin

Czechów,Lublin(Moszna-Kolonia + 18 km)

2 400 000 zł2 610 m² 919,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w Lublinie w dzielnicy Czechów składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 2610 m2. Działka uzbrojona (gaz, prąd, woda), objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin(Moszna-Kolonia + 18 km)

337 575 zł32,15 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 32,15 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien południowy wschód Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Zagrody

Zagrody(Moszna-Kolonia + 8 km)

1 725 zł115 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 115m2 - gmina Garbów Hala ogrzewana - ogrzewanie gazowe, czynsz najmu netto, polecamy i zapraszamy na naszą stronę internetową - Lubelskie Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy klimatyzowany Lublin

Czuby,Lublin(Moszna-Kolonia + 18 km)

458 000 zł27,66 m² 16 558,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 27,66 m , zlokalizowany na I piętrze w prestiżowym budynku Agatowa Office w Lublinie. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogera

Czechów,Lublin(Moszna-Kolonia + 18 km)

555 000 zł46,30 m² 11 987,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,30 m , zlokalizowane w Lublinie na cenionym osiedlu Czechów Północny przy ul. Króla Rogera 4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin(Moszna-Kolonia + 18 km)

439 000 zł34 m² 12 934,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025